//لایسنس system center 2016|system center 2016 اورجینال|لایسنس سیستم سنتر 2016

لایسنس system center 2016|system center 2016 اورجینال|لایسنس سیستم سنتر 2016

خرید system center 2016|لایسنس system center 2016|system center 2016 اورجینال|لایسنس سیستم سنتر 2016|system center 2016 اصلی

لایسنس System Center 2016 اورجینال

تجربه ای متفاوت برای شما

 

System Center مجموعه ابزاری قدرتمند و انعطاف‌پذیر برای مدیریت شبکه و سرور بوده که توسط مایکروسافت ارائه می‌شود. این محصولات به طور کلی برای سهولت Administration در شبکه‌های مبتنی بر Active Directory طراحی شده است. Microsoft System Center در حقیقت یک مجموعه از محصولات مدیریتی مایکروسافت است که برای کمک کردن به مدیران IT سازمان‌ها برای مدیریت و پشتیبانی بهتر و آسان‌تر سیستم‌های Server و Client در شبکه‌های تحت این سیستم عامل طراحی شده است و شامل محصولات متنوعی است که هر کدام به منظور رفع بخشی از نیازهای یک مدیر IT طراحی شده‌اند. این مجموعه تنها ابزار یکپارچه‌ای است که به مدیران شبکه امکان مدیریت کامل دیتا سنترها، ابرهای شخصی و عمومی و حتی کاربران را می‌­دهد. همچنین تنها محصولی است که می­ تواند Hypervisor های متفاوت، ابزارهای شبکه از شرکت‌های مختلف و حتی نرم افزارهای گوناگون را به صورت راه حلی یکپارچه، مدیریت کند.

نرم‌افزارهای موجود در این مجموعه عبارتند از:

– System Center Virtual Machine Manager

این محصول یک راه کار بسیار قدرتمند برای مدیریت مراکز داده مجازی و نیز زیرساخت­های فیزیکی می‌باشد که جهت مدیریت و پیکربندی منابع سرور، شبکه و ذخیره‌سازها در جهت ایجاد و استقرار ماشین­‌های مجازی و خدمات به ابرهای خصوصی تولید شده است. با استفاده از این محصول امکان افزایش میزان بهره ­وری سرورهای سازمان فراهم گردیده که این امر باعث بهینه‌سازی نحوه استفاده از سخت افزارها در چارچوب‌های کاری گوناگون می ‌شود.

این نرم افزار علاوه بر موارد مذکور، قابلیت‌هایی نظیر برنامه‌ریزی، توسعه، مدیریت و بهینه‌سازی زیرساخت‌های مجازی را نیز شامل می‌‏شود. همچنین می­‌توان به منظور حداکثرسازی منابع دیتاسنتر و نیز افزایش سرعت پاسخگویی به مشکلات سرویس‌های فناوری اطلاعات سازمان با استفاده از تکنولوژی‏‌های موجود استفاده نمود.

– System Center Configuration Manager
این محصول از دیگر قسمت‌های مهم این مجموعه بوده و  مهمترین وظایف آن مدیریت تنظیمات، مدیریت منابع سخت­ افزاری و نرم افزاری و توزیع بسته­‌های امنیتی به روی کلاینت‌ها می­‌باشد. این محصول به عنوان بهترین سیستم به منظور مدیریت و همچنین گسترش و بروزرسانی سرورها و کلاینت‌ها در محیط فیزیکی و مجازی می‌باشد. به عبارت دیگر گستره کاربردی این محصول از حوزه دسکتاپ‌ها شروع شده و تا مراکز داده را شامل می‌شود. Configuration Manger از طریق مجموعه ابزارهای مدیریتی که در اختیار مدیران شبکه قرار می‌دهد، باعث افزایش سرعت و دقت و همچنین کاهش بار مدیریتی می‌شود.
این محصول اطلاعات را در یک سرور پایگاه داده SQL مایکروسافت جمع‌آوری می­‌کند که می‌توان گزارش­‌های مختلفی از بستر IT سازمان به دست آورد. این سیستم محدوده وسیعی از محصولات مایکروسافت اعم از سیستم عامل‌های سرور و کلاینت و همچنین موبایل را پشتیبانی می‌­نماید.

– System Center Operation Manager
در یک سازمان معمولاً سخت افزارها و نرم­ افزارهای گوناگونی از تولیدکنندگان مختلف وجود دارد که این امر، کار را برای مانیتورینگ و مدیریت آن­‌ها بسیار دشوار و پیچیده می­‌سازد. بهترین راه حل موجود برای حل این مشکل استفاده از این محصول می‌باشد. این محصول یک زیرساخت مانیتورینگ قابل انعطاف و مقرون به صرفه را جهت اطمینان از عملکرد قابل پیش ­بینی و در دسترس بودن برنامه­‌های کاربردی حیاتی و نظارت جامع بر مراکز داده و ابرهای خصوصی و عمومی، فراهم می‌نماید.

– System Center Data Protection Manager
این محصول نمونه کاملی از یک نرم افزار تهیه نسخه پشتیبان از سیستم­‌ها و بازگردانی اطلاعات در مواقع بروز حادثه (Disaster Recovery) برای محصولات مایکروسافت است. این محصول سطح یکپارچه‌ای از حفاظت داده­ای را برای سرورهای ویندوزی مانندSQL Server ،Exchange ،SharePoint، Virtualization، فایل سرورها و غیره فراهم می‌آورد.
این نرم افزار امکان به کارگیری دیسک، Tape ،SAN ،NAS و ذخیره سازی مبتنی بر Cloud را به شکلی ساده و کاملاً کاربردی به منظور ایجاد راهکارهای پشتیبان‌گیری و بازیابی از محیط‌های مایکروسافتی برای مدیران شبکه فراهم می‌کند و کاربران سیستم‌­های ویندوزی می‌توانند به صورت کاملاً مطمئن و با هزینه پایین از این نرم افزار برای حفاظت از داده‌­های خود استفاده نمایند.

– System Center Service Manager
این محصول یک رویکرد یکپارچه جهت مدیریت سرویس برای پاسخ گویی به انتظارات کسب و کار و خدمات IT به سازمان فراهم می­کند. اساساً این برنامه جهت رفع مشکل، رخداد، کنترل تغییرات و مدیریت چرخه عمر دارایی­‌ها در بستر IT سازمان طراحی شده است. این نرم افزار به کاربران از طریق یک پایگاه دانش کمک می­‌کند که راحت­‌تر بتوانند کارهای خود را به انجام برسانند. پشتیبانی از پروسه­‌های کاری، دنبال کردن وظایف و ارائه Self Service Portal از دیگر توانمندی­‌های این نرم افزار است.
این نرم افزار از طریق پلتفرم منحصر به­ فرد خود توانایی یکپارچه‌سازی و هماهنگ نمودن دانش، فرآیندها و فعالیت‌ها را در کل مجموعه Microsoft System Center ایجاد می‌نماید که در نتیجه آن هزینه‌ها کاهش یافته، مدت زمان بازیابی خطاها کم شده و کیفیت فعالیت‌‌های IT افزایش می‌یابد.

– System Center App Controller
محصول App Controller رابط کاربری واحدی را به منظور مدیریت Virtual Machine Manager در اختیار می‌گذارد. یکی از مزایای استفاده از رابط کاربری واحد این است که در هنگام پیکربندی سرویس­‌ها و یا Deploy نمودن سرویس‌­های جدید، همه کارها به سادگی و تنها یک بار انجام می­‌شود.

– System Center Orchestrator
Orchestrator یکی از اجزای جدید ارائه شده در System Center می‌­باشد. این برنامه یک ابزار بسیار قدرتمند جهت مدیریت روندها و پروسه‌های کاری است که در حقیقت یک راهکار مدیریت گردش کارجهت مراکز داده می­‌باشد. این محصول امکان ایجاد، نظارت، و به کارگیری از منابع به طور خودکار را فراهم می‌سازد.

– System Center Data Protection Manager
این ماژول برای حفاظت، پشتیبان‌گیری و بازیابی یکپارچه از داده‌های ویندوزی مانند SharePoint ،SQL Server  Exchange، فایل‌سرورها و نیز ویندوزهای دسک‌تاپ و لپ‌تاپ طراحی شده است.


برخي از مزاياي استفاده از نسخه هاي اصلي محصولات مايکروسافت

1.پايداري بيشتر در مقايسه با نسخه هاي جعلي
2.امنيت بيشتر در مقابل بدافزار ها و حملات
3.امکان دريافت بروز رساني ها به صورت واقعي
4.پشتيباني مايکروسافت
5.امکان استفاده هميشگي از جوایز
6.توانايي تشخيص و عيب يابي بوسيله مرکز اعمال .Action Center
7.كارايي و سرعت كامپيوتر شما افزايش محسوسي پيدا خواهد كرد

 

 

سوالات متداول (کلیک کنید)


تنها همکار تجاری رسمی مایکروسافت در ایران

دفتر لندن این شرکت با برند Talee همکار رسمی مایکروسافت

در انگلستان به شماره همکاری : 4560062

همکار رسمی مایکروسافت Microsoft Partner

تمامی لایسنس های ارایه شده از سمت ما قابلیت استعلام مستقیم از مایکروسافت را دارا بوده و برخلاف لایسنس های ارایه شده در ایران امکان فعالسازی مجدد بروی یک سخت افزار را به دفعات دارا بوده و مادام العمر قابل استفاده بوده و نیازی به تمدید سالانه ندارند و در صورت درخواست مشتری مستقیما توسط مایکروسافت به ایمیل مشتری ارسال می گردد. از جمله معضلاتی که برای شرکت‌هایی همچون مایکروسافت در ایران وجود دارد، مشکل نبود یک نمایندگی رسمی برای فروش محصولات آنها به شکل قانونی و رسمی است. این امر موجب آن شده که نه تنها بازار محصولات این شرکتها در ایران از دست برود، بلکه سالانه مبالغ بسیار زیادی را به جهت استفاده غیرقانونی از محصولاتشان متضرر شوند. این موضوع فضا را برای سودجویی برخی شرکت‌ها و افراد فراهم کرده تا با عرضه محصولات به ظاهر اصلی (و بعضا در جعبه و بسته بندی مشابه و حتی همراه با هولوگرام شرکت تولید کننده) در بازار و سایت‌های اینترنتی اقدام به کلاه برداری و یا سوء استفاده از عدم اطلاع افرادی کنند که قصد بهره‌مندی از مزایای نسخه های اصلی را دارند، دلیل این مسئله عدم آشنایی خریداران سازمانی و شخصی با نحوه استعلام لایسنس (نسخه اصلی) خریداری شده از شرکت تولید کننده (و نه فروشنده) به طور مستقیم است.

مشاوره و پشتیبانی

كارشناسان ما آماده ارائه مشاوره جهت انتخاب محصول متناسب با نيازهای شما هستند. این شرکت کلیه مراحل ارائه و فعال سازی نهایی لایسنس را در کمترین زمان ممکن ارائه خواهد کرد. تیم پشتیبانی ما آماده ارائه در طی فرآیند راه اندازی لایسنس همواره در خدمت شما خواهد بود. لازم بذکر است، کلیه لایسنس‌‌ها قانونی و از سایت شرکت Microsoft قابل استناد و ثبت می‌باشد.

شماره تماس پشتیبانی فروش لایسنس : 28422-021 همه روزه (حتی روز های تعطیل) 8:30 صبح الی 8:30 شب

 

پشتیبانی و گارانتی

به جهت موجودی انبوه شرکت ﺗﺤﻮﯾﻞ این ﻣﺤﺼﻮل ﺑﻪ ﺻﻮرت فوری ﺑﻮده  و شامل شرایط گارانتی و پشتیبانی رایگان شرکت جهت فعالسازی و استفاده از لایسنس می باشد.

 

درباره ما


لایسنس System center 2016,لایسنس اوزیجینال System center 2016,لایسنس اصلی System center 2016,لایسنس System center 2016 اورجینال,لایسنس System center 2016 اصل,کد فعال سازی System center 2016 ,کد فعال سازی System center 2016 اورجینال,کد فعال سازی System center 2016 اصل,خرید کد فعال سازی System center 2016,فروش System center 2016,کد فعال سازی System center 2016 اورجینال,کد فعال سازی System center 2016 اصل,لایسنس System center 2016 ,خرید System center 2016, خرید System center 2016 اورجینال, مزایای System center 2016,لایسنس System center 2016, مایکروسافت System center 2016,فروش System center 2016, دانلود System center 2016 اورجینال, خرید اینترنتی System center 2016, System center 2016 اورجینال, قیمت System center 2016 ,خرید System center 2016orginal , خرید System center 2016 نسخه اصلی , فروش نسخه نهایی System center 2016, خرید System center 2016, فروش System center 2016, خرید پستی System center 2016, فروش پستی System center 2016, خرید System center 2016 اورجینال , فروش System center 2016 اورجینال , خرید نسخه نهایی System center 2016 ، دانلود System center 2016 , برنامه System center 2016, نرم افزار System center 2016, سریال System center 2016,فروش لایسنس System center 2016, کرک System center 2016, آخرین ورژن System center 2016, آخرین نسخه System center 2016, جدیدترین System center 2016 , System center 2016 قانونی, جدیدترین نسخه System center 2016, دانلود نرم افزار System center 2016 , System center 2016, System center 2016 قانونی , مایکروسافت System center 2016 ,نسخه آزمایشی System center 2016, فعالسازی System center 2016, کد فعالسازی System center 2016, نحوه فعالسازی System center 2016کد جدید فعال سازی System center 2016, دانلود برنامه فعال سازی System center 2016, سریال برای فعال سازی System center 2016, آخرین فعال ساز System center 2016, کرک فعال سازی System center 2016, شماره سریال  فعال سازی System center 2016, خرید لایسنس System center 2016,نسخه پیش نمایش System center 2016 ,نسخه نهایی System center 2016,جلوگیری از expire شدن System center 2016, اکسپایر شدن System center 2016,دانلود System center 2016, System center 2016,لایسنس سیستم سنتر 2016,لایسنس اوزیجینال سیستم سنتر 2016,لایسنس اصلی سیستم سنتر 2016,لایسنس سیستم سنتر 2016 اورجینال,لایسنس سیستم سنتر 2016 اصل,کد فعال سازی سیستم سنتر 2016 ,کد فعال سازی سیستم سنتر 2016 اورجینال,کد فعال سازی سیستم سنتر 2016 اصل,خرید کد فعال سازی سیستم سنتر 2016,فروش سیستم سنتر 2016,کد فعال سازی سیستم سنتر 2016 اورجینال,کد فعال سازی سیستم سنتر 2016 اصل,لایسنس سیستم سنتر 2016 ,خرید سیستم سنتر 2016, خرید سیستم سنتر 2016 اورجینال, مزایای سیستم سنتر 2016,لایسنس سیستم سنتر 2016, مایکروسافت سیستم سنتر 2016,ف سیستم سنتر 2016, دانلود سیستم سنتر 2016 اورجینال, خرید اینترنتی سیستم سنتر 2016, قیمت سیستم سنتر 2016 ,خرید سیستم سنتر 2016orginal , خرید سیستم سنتر 2016 نسخه اصلی , فروش نسخه نهایی سیستم سنتر 2016, خرید سیستم سنتر 2016, فروش سیستم سنتر 2016, خرید پستی سیستم سنتر 2016, فروش پستی سیستم سنتر 2016, خرید سیستم سنتر 2016 اورجینال , فروش سیستم سنتر 2016 اورجینال , خرید نسخه نهایی سیستم سنتر 2016 ، دانلود سیستم سنتر 2016 , برنامه سیستم سنتر 2016, نرم افزار سیستم سنتر 2016, سریال سیستم سنتر 2016,فروش لایسنس سیستم سنتر 2016, کرک سیستم سنتر 2016, آخرین ورژن سیستم سنتر 2016, آخرین نسخه سیستم سنتر 2016, جدیدترین سیستم سنتر 2016 , سیستم سنتر 2016 قانونی, جدیدترین نسخه سیستم سنتر 2016, دانلود نرم افزار سیستم سنتر 2016, مایکروسافت سیستم سنتر 2016 ,نسخه آزمایشی سیستم سنتر 2016, فعالسازی سیستم سنتر 2016, کد فعالسازی سیستم سنتر 2016, نحوه فعالسازی سیستم سنتر 2016کد جدید فعال سازی سیستم سنتر 2016, دانلود برنامه فعال سازی سیستم سنتر 2016, سریال برای فعال سازی سیستم سنتر 2016, آخرین فعال ساز سیستم سنتر 2016, کرک فعال سازی سیستم سنتر 2016, شماره سریال  فعال سازی سیستم سنتر 2016, خرید لایسنس سیستم سنتر 2016,نسخه پیش نمایش سیستم سنتر 2016 ,نسخه نهایی سیستم سنتر 2016,جلوگیری از expire شدن سیستم سنتر 2016, اکسپایر شدن سیستم سنتر 2016,دانلود سیستم سنتر 2016, سیستم سنتر 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
توسط | 2022-01-14T12:56:59+03:30 دسامبر 21st, 2017|لایسنس اورجینال مایکروسافت|دیدگاه‌ها برای لایسنس system center 2016|system center 2016 اورجینال|لایسنس سیستم سنتر 2016 بسته هستند